İş Süreçlerimiz

Gültaş Granit Mermer olarak her biri alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile tüm satın alma süreci ve devamındaki müşteri memnuniyetini önemsiyor ve iş ortaklarımızla güven ilkesine dayanan uzun soluklu ilişkiler kuruyoruz. Gültaş ailesinin her bir üyesi, temel Gültaş prensip ve ilkelerini benimser ve bu ilkelere tüm iş süreçlerinde sadakat gösterir. Ayrıca profesyonel bakış açısı ve etik yaklaşım, sarsılmaz kurallarımız arasında yer alır.

Fizibilite

Gültaş Granit Mermer, iş ortakları ile ilk görüşme sırasında, taleplerini detaylı olarak öğrenir, iş ortağının hayalindeki tasarım ve ürünü tam olarak içselleştirdikten sonra, çeşitli ek sorular ile olası hata payını ortadan kaldırır.

Sağlıklı ve Şeffaf İletişim
Talepleri Doğru Değerlendirme
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Planlama

Tasarım

Gültaş Granit Mermer, iş ortağından aldığı bilgiler doğrultusunda ürünün dizayn aşamasına başlar. İş ortağının talepleri ile yaratıcı bakış açısını harmanlayarak ortaya zarif tasarımlar sunar. Bu aşamada sektördeki uzmanlığını devreye sokarak farkını ortaya koyar.

Yaratıcı Perspektif
Know-How
Tasarım Gücü

Ürünün İş Ortağına Teslimi 

Gültaş Granit Mermer, tasarımını tamamladığı ürünleri iş ortağına teslim etme sürecinde gerekli bilgilendirmelerin tümünü eksiksiz olarak yapar. Ürünün kullanım koşullarını, kalite ve teknik detaylarını iş ortağına sunar.

Ürün Teknik Bilgilendirmesi
Kullanım Bilgilendirmesi

Satış Sonrası Destek

Gültaş Granit Mermer, ürün teslimi sonrasında “satış destek” ekibi ile iş ortağının her adımda yanında olur. Satışın ardından iş ortağı ile organik bağlarını koparmadan, iletişimine ve desteğine devam eder.

Müşteri Memnuniyeti
Satış Sonrası Destek
Sorumluluk Alma