Yarı Değerliler

Yarı Değerliler

mermer, yarı değerliler

Yarı değerli mermerler, orijinal bir şekilde ayarlanmış taşlar ile süslenmiş levhalardır, bu da ürünü benzersiz ve tekrarlanamaz bir parça haline getirir, benzersiz bir çekicilik ve herhangi bir ortama özelleştirme sağlayabilir.

Yarı değerli mermerlerden oluşturulan ürünler, her parçanın münhasırlığını ve bunları yapmak için kullanılan malzemenin yüksek prestijini vurgulayan zarif ve şüphesiz rafine mobilya aksesuarlarıdır.

Özellikleri:

  • Sağlamlık
  • Kolay temizlik
  • Dekoratif
  • Estetik cazibe

Yarı değerlilerin kullanım alanları nelerdir?

Yarı değerliler ve değerli taşların popülaritesindeki artışın nedeni, bu taşların uygulama olasılıklarının gerçekten sınırlandırılmamasıdır. Döşeme, duvar kaplamaları, masa üstü, tezgah üstü vb. uygulamalar için kullanılabilir.

Yarı değerli mermerler duvar kaplamaları, masa tablaları ve bar tablaları için mükemmel bir çözüm olacaktır. Işığı iletme özelliği, yarı değerlileri ev için ideal olmanın da ötesinde mutlak şıklık vaat eden bir taş haline getirir. Yarı değerliler yaşam alanlarınızda eşsiz ambiyanslar oluşturmanız için çok doğru bir tercih olacaktır.

Yarı değerli taş tezgahlar, görsel olarak çekici bir katı yüzey oluşturmak için reçineye bağlanmış doğal ve seçilmiş yarı kıymetli taşlardan yapılmıştır. Tamamen elle oluşturulan her bir levhayla, yarı değerli tezgahı, sadece bir yüzey alanından ziyade gerçekten bir sanat eseridir.

Yarı değerli taşları, şömine için seçiyorsanız, yarı değerli taşla standart şömine tuğlasını bir kaplama olarak kullanmalı veya dolgu yapmalısınız. Çünkü ısıya dayanıklı olmadıkları için böyle bir yöntemle, taşın zarar görmesini engellemiş olursunuz.

Yarı değerlilerin tamamı, doğrudan güneş ışığına maruz kalmadıkları sürece açık havada kullanılabilir. Doğrudan güneş ışığına uzun süre maruz kalmak, epoksinin doğal pigmentasyonu nedeniyle yarı değerlilerin renk kalitesini düşürebilir.

Yarı değerlilerin avantajları nelerdir?

Doğal güzellik

Yarı değerliler, evinize getireceği doğal güzelliği hiçbir şekilde kötülemez. Göz alıcı bir tarz arıyorsanız, yarı değerli mermerler sizin için mükemmel bir seçimdir.

Çevre dostu

Doğal taş minimum atık malzeme ürettiğinden; yarı değerli mermer tezgahı, sahip olduğunuz daha çevre dostu taş seçeneklerinden biridir.


Yarı Değerliler Uygulama Fotoğrafları