Tezgahlarınızda Kuvars Şıklığı

Kuvarslar, tezgahlarda en çok tercih edilen doğal malzemelerden biridir. Kuvarsın kullanıldığı farklı yüzey malzemeleri bulunmaktadır.

Bunlar:

  • Belenco

Belence yüksek oranda kuvars taşları ve çeşitli polimerlerin bir araya getirilmesi ile üretilen malzemeler arasındadır. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra gözeneksiz bir yapıya da sahiptir.

Belenco mutfak tezgahı özellikle tek renk olarak tercih edilmektedir. Belence malzemeler açık ve koyu ton seçenekleriyle, klasik bir görünüm elde etmek için kullanılabileceği gibi farklı dokuların bir araya getirilmesiyle de modern görünüşler elde edilebilmektedir.

Parlak ve ışıltılı yüzey görünümü sayesinde sıkça tercih edilmektedir.

  • Silestone

Silestone, kuvars yüzeyler için dünyanın en büyük üreticisi olmaktadır. Dünya lideri olan Silestone, kuvarsın mimari ile birleşmesi ile mutfak tezgahlarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Kuvarsın sıradaşı renklerini, doğal mineraller ile ön plana çıkmaktadır.

Silestone, şık yüzeylerin ve muhteşem tasarımların temel malzemesi olarak kullanılır. Kuvars, doğadaki en sağlam yarı değerli taşların başında gelmektedir.

Şık yapısının yanı dışa tasarımda kullanıma elverişli yapısıyla da vazgeçilmez yüzey ürünlerinden biridir. İçerisinde en az yüzde 93 oranında kuvars mevcut olan Silestone, mutfak tezgahları için sıkça tercih edilmektedir.

Özellikle yeni nesil mimari uygulamaları için vazgeçilmezler arasındadır. Homojen düz renk seçenekleri ile doğallığın şıklığı ile ön plana çıkar. İçeriğinde bulunan doğal kuvars sayesinde leke ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır.

Silestone tezgahlar doğal olması sayesinde leke ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Buna ek olarak anti bakteriyel bir malzemedir. Bu sayede mutfak ortamı için tamamen uygundur. Aynı zamanda insan sağlığı için en çok önerilen malzemeler arasındadır.

Gültaş Granit Mermer: Taşın En Zarif Hali!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir